Trailer ke Ghostbusters: Afterlife vypadá více než slibně!

Když se v roce 2016 pokusili o reboot legendárních Krotitelů duchů, zvolili formu, která oslovila jen málokterého fanouška původních filmů. Slabé tržby a špatné hodnocení kritiků i diváků znamenali, že většina příznivců "Ghostbusters univerza" tento film prostě vymazala z mysli. Nyní se ale chystá plnohodnotné pokračování a podle prvního traileru to vypadá, že tentokrát to bude "jiné kafe".

Jediní praví "Krotitelé duchů", obrázek patří Columbia Pictures
Původní parta i Mike ze Stranger Things

Trailer k novému filmu, který nese oficiální název Ghostbusters: Afterlife, nám představuje základní kostru příběhu. Neúplná rodina (jednoho ze dvou synů matky samoživitelky hraje Finn Wolfhard, který ztvárnil Mikea v seriálu Stranger Things) se stěhuje do venkovského domu po dědečkovi. V malém městě se ale začíná "něco dít" a nově příchozí se současně dozvídají, že jejich dědeček nebyl tak úplně obyčejný - je více než zřejmé, že jím nebyl nikdo jiný než Dr. Egon Spengler.O své rodinné historii se budou kluci dozvídat asi především od místního učitele, zjevně velkého obdivovatele činů Krotitelů duchů z konce 80. let. Víme však, že ve filmu se objeví i všichni dosud žijící členové původní čtveřice - Bill Murray jako Dr. Peter Venkman, Dan Aykroyd jako Dr. Raymond Stantz a Ernie Hudson jako Winston Zeddemore. Již z toho je zřejmé, že potenciál má film opravdu velký. Režisér Jason Reitman bude navíc jistě dělat vše, aby nepokazil odkaz svého otce Ivana, režiséra původních dvou filmů. 

Na IMDB stránce filmu lze zjistit, že se vrátí i Sigourney Weaver jako Dana Barrettová a Annie Potts jako Janine Melnitzová.

Trailer na jedničku

Nemá smysl chodit kolem horké kaše a rovnou si řekněme, že trailer dopadl zkrátka skvěle a okamžitě katapultoval film mezi nejočekávanější premiéry roku 2020. Ačkoliv jsme zatím neviděli ani jednoho z původních herců, tvůrci s odkazy na předchozí díly pracují skvěle. Ať již se jedná o krátký historický záznam reportáže z New Yorku zobrazující Krotitelé duchů jdoucí do akce, nalezení jejich uniforem, scénu s pastí na duchy nebo jízdu legendárního auta se značkou ECTO-1 doprovázenou ikonickým zvukem jeho sirény, záběry skvěle navozují atmosféru, současně ale nejsou kýčovité nebo přehnaně agresivní.

Krotitelé se vrací! Obrázek patří Sony Pictures
Můžeme si být jistí, že v dalším traileru už nám dají tvůrci možnost zahlédnout jednoho z původních hrdinů a ještě více tím navýší očekávání. Ghostbusters: Afterlife bude zkrátka pecka!

 

Komentáře

Oblíbené příspěvky